Krystalový deodorant Natural Veil je 100% přírodní produkt vulkanického původu, který má přírodní bakteriostatický účinek. Nemá vlastní vůni ani její náznak. Pro organismus je zcela nezávadný, protože neobsahuje žádné chemické přísady. Deodorování těla není zdaleka jediný úkol, který může přírodní deodorant Natural Veil plnit!                               Ve formě vodního roztoku může být používán zevně ke kloktání a výplachům, při zánětlivých procesech kůže a sliznic, jako prostředek proti kandidóze a herpesu, paradentóze a krvácivosti dásní.                             Deodorant Natural Veil navíc snadno odstraní nepříjemné zápachy z vašich rukou.                                                          K použití stačí namočit alunit ve vodě a potřít pokožku pro vytvoření antibakteriálního filmu.


Přednosti deodorantu Natural Veil
1. Bezpečná ochrana před nepříjemným zápachem.
2. Bez zápachu. Hypoalergenní.
3. Ničí bakterie způsobující zápach potu.
4. Neproniká do organismu.
5. Nenarušuje funkce pokožky (tělo dýchá).
6. Univerzální použití: vhodný pro muže i ženy.
7. Mírní podráždění pokožky.
8. Nezanechává stopy na oděvu.
9. Doba používání – 1-1,5 roku.
10. Nahradí 5-8 antiperspirantů!

Krystalový deodorant Natural Veil
Deodoranty (z latinského de – „od“, odor – „zápach“) jsou přípravky, které obsahují dezinfekční a baktericidní přísady neutralizující zápach potu nebo snižující jeho tvorbu. Deodoranty ničí mikroorganismy, které za nepříjemný zápach můžou. Obsahují triklozan,chlorhexidin, terpefarnezol, glycerol monolaurát. Některé z těchto látek zabraňují, aby se mikroby rozmnožovali, jiné je prostě zabíjejí. Deodoranty moderního pokolení, které se nazývají antiperspiranty, obsahují soli hliníku, které blokují činnost potních žláz, a tím snižují množství vylučovaného potu. Použití těchto přípravků vede často k tvorbě ateromů, to jsou cysty, které vznikají ucpáním kožní mazové žlázy. Ateromy se odstraňují chirurgicky. Média nás však neustále zahlcují spoustou takových antiperspirantů...            Existuje alternativa? Ovšemže!
Na východě lidé po celá staletí používali k odstranění nepříjemných zápachů a zachování svěžesti čisté přírodní krystaly. První zmínka o použití přírodních krystalů se objevuje přibližně v I. století př.n.l. ve starověké Číně. Přírodní krystaly draselnohlinitého kamence se používaly jako absorpční a vysušující prostředky a kamenec rozdrcený na prášek sloužil jako první deodorant.

Krystalový deodorant Natural Veil
Krystalový deodorant zajišťuje dlouhodobou svěžest, odstraňuje záněty a svědění po bodnutí komárem či muškou. Lze jej používat po celý rok. Přitom je eliminováno nebezpečí ucpání pórů, potních žláz, podráždění chemickými složkami.
Vhodný pro všechny věkové kategorie a typy pokožky.
Používejte jednou denně. Naneste na čistou pokožku v oblasti zvýšeného pocení. 

Deodorant TianDe obsahují alunit. Jde o průzračný solný minerál bílé nebo šedé barvy, který se používá k získání kamence, kysličníku hlinitého a draselných solí. Naleziště alunitu se nacházejí v Rusku, Ázerbájdžánu, na Ukrajině, v USA, Číně, Austrálii, Iránu, Mexiku.
V domácnostech se používá jako přírodní deodorant. Má větší antibakteriální účinek než běžné chemické deodoranty a antiperspiranty.


 

Pošlete tyto informace přátelům :-)


Vaše jméno:
Váš Email *:
Email kamaráda *:
Zde napište zprávu pro kamaráda:
Kolik má týden dnů?
 
Joomla inotur