Hubnutí na dálku - individuální konzultace a poradenství - konzultace po internetu - e-mailové - konzultace telefonické

Program HUBNUTÍ NA DÁLKU je určený těm, kdo nemaji možnost, čas nebo chuť jezdit na konzultace a měření osobně do pražské poradny (Karlovo náměstí, Praha 2) a také chtějí k trvalé změně svojí hmotnosti využít naše odborné služby a zkušenosti.

U této formy konzultací "na dálku" jde v podstatě o srovnatelnou péči jako u konzultací osobních, návštěva klientů v odborné poradně je nahrazena e-mailovými konzultacemi a zasíláním důležitých informací a instrukcí po internetu (případně konzultacemi telefonickými v předem domluvený čas).
Také při hubnutí na dálku si (stejně jako klienti v poradně) sami můžete postupně určovat, vybírat (a podle Vašich finančních možností také předem jednotlivě platit), které naše nabízené služby chcete využít a jak často a zda si přejete v konzultacích dále pokračovat.

Výhodou našich služeb tedy je, že nemusíte předem platit za celý program-kurz hubnutí najednou, jak to bývá u jiných společností obvyklé.     U nás to budete Vy, kdo na základě počátečních zkušeností s námi dále určí, zda v konzultacích budeme pokračovat, na jaké oblasti se zaměříme více, na jaké důležité otázky chcete získat konkrétní odpovědi a také například zda se chcete sejít i osobně...

Samozřejmostí u nás i při hubnutí "na dálku" je totiž také možnost navštívit nás osobně (po předchozí domluvě termínu) a ZDARMA využít Diagnostiku BIA neboli měření tělesného tuku, svalové hmoty, vody a bazálního i aktivního metabolismu (více informací v záložce Ceník).

Hlavní důraz při poskytování našich služeb klademe na individuální přístup, a pečlivé a důkladné zpracování Vámi zaslaných informací.         Na základě Vašich záznamů od nás obdržíte vypracovaný rozbor - analýzu s vysvětlením základních chyb při Vašem stravování a konkrétní individuálně připravené písemné doporučení, které samozřejmě bude přizpůsobené Vašemu dennímu a pracovnímu režimu, Vašim případným zdravotním problémům i oblíbeným chutím a jídlům. Doporučíme Vám potraviny, které Vám budou nejen chutnat, ale zároveň Vám také dodají dostatek energie pro zdravé hubnutí. Podle výsledků individuálně pro Vás vypočítané energetické bilance získáte kromě velmi podrobných doporučení úpravy Vašeho jídelníčku také doporučení nejvhodnější pohybové aktivity (podle toho, co Vás baví a jaké máte časové možnosti), včetně informací o optimálním rozpětí tepové frekvence potřebné ke snižování tukových zásob.

Průběžně Vám také budeme zasílat užitečné tipy a zajímavé články z oblasti posílení psychiky a zvýšení sebevědomí, značení na obalech potravin, možností hubnutí a současného přírodního posílení imunity i léčení různých zdravotních potíží (vysoký tlak, zvýšený cholesterol aj.) 

....a proto pojďme spolu začít:  HUBNĚTE CHYTŘE!

Poraďte se s námi, jak správně hubnout a zároveň řešit zdravotní problémy (přírodní cestou - bez léků a jejich škodlivých vedlejších účinků):

 

DOMLUVIT  KONZULTACI  "NA DÁLKU" (e-mailem, příp. po telefonu)  NEBO  KONZULTACI  OSOBNÍ  MŮŽETE  ZDE

 

Jakmile nám prostřednictvím Kontaktního formuláře sdělíte Váš zájem, v našem Úvodním mailu Vám zašleme potřebné informace pro převod Vámi zvolené částky předem na náš účet - za vybranou jednotlivou službu či více služeb najednou, včetně nabízené slevy (více informací v záložce Ceník).

 

Pošlete tyto informace přátelům :-)


Vaše jméno:
Váš Email *:
Email kamaráda *:
Zde napište zprávu pro kamaráda:
Kolik má týden dnů?
 
Joomla inotur