BIA analýza - rychlé měření tělesného tuku, svalové hmoty a vody v těle - bazální metabolismus - aktivní metabolismus

Proč bychom měli znát složení svého těla?

Výsledky analýzy těla metodou BIA nám poskytují velmi důležité informace o složení našeho těla, především kolik a v jakých místech máme uložený tělesný tuk (kg i %), kolik máme aktivní svalové hmoty, zda je náš organismus správně zavodněn nebo naopak, zda nezadržuje příliš mnoho vody.  BIA analýza nám také vypočítá bazální metabolismus a optimální denní kalorický příjem.

Obzvláště důležité jsou tyto informace pro ty, kteří se snaží  zhubnout neboli redukovat svoji tělesnou hmotnost, dále pro klienty podstupující úpravu stravovacích zvyklostí či například pro sportovce, kteří chtějí zvýšit podíl svalové hmoty apod.

Absolutní hmotnost člověka není v těchto případech tak důležitá jako právě informace, z čeho se váha těla momentálně skládá.

Analýza probíhá na osvědčeném principu B.I.A. ( = analýza bioelektrické impedance) - pomocí tohoto měření a započítání individuálních hodnot klienta je během několika sekund prostřednictvím neznatelného, zcela bezvýznamného a nikterak nebezpečného proudu umožněno určování podílu požadovaných látek v těle.

Tato osvědčená a bezpečná metoda, používaná ve zdravotnictví, umožní rychle zjistit množství tělesného tuku, svalů, vody a kostní tkáně   (celkově, i zvlášť horní a dolní části těla), a stanoví také bazální metabolismus a aktivní metabolismus klienta.

Pro dosažení vyšší přesnosti měření elektrického odporu (impedance) při této analýze používáme místo obvyklé jedné dokonce dvě různé frekvence           a pro lepší analýzu je navíc kontakt s tělem optimalizován přes 4 elektrody pro ruce a 4 elektrody pro chodidla - lze tedy samostatně změřit tělesný tuk       a svalovou hmotu horní a dolní části těla.

Součástí diagnostiky v našem studiu je samozřejmě vyhodnocení aktuálně naměřených hodnot a případná doporučení vzhledem ke zdravotnímu stavu klienta.

V rámci vstupní konzultace hubnutí a nadále při všech kontrolních konzultacích (na přání klienta) je MĚŘENÍ ZDARMA!    - pro více informací o cenách nabízených služeb přejděte do záložky Ceník

Opakovaným měřením BIA diagnostikou je možné ověřit, zda se při hubnutí ubíráte správným směrem a zda jsou Vaše úbytky hmotnosti způsobené ztrátou tuku a ne svaloviny, což by při redukci váhy bylo nevhodné.

 

DOMLUVIT  MĚŘENÍ  B.I.A.  NEBO  KONZULTACI  OSOBNÍ  ČI  "NA DÁLKU" (e-mailem, příp. po telefonu) MŮŽETE  ZDE

Opakovaná tělesná analýza nám umožní stanovit Váš individuální postup redukce váhy a slouží také ke kontrole výsledků úspěšného hubnutí! 

 

Pošlete tyto informace přátelům :-)


Vaše jméno:
Váš Email *:
Email kamaráda *:
Zde napište zprávu pro kamaráda:
Kolik má týden dnů?
 
Joomla inotur